ЦНАП інформує

ЦНАП інформує:

Інформація щодо компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.

10:27:02 03.09.2024

ЦНАП інформує: Пришвидшили подання заявки на єВідновлення. Генеруйте витяг про несудимість у Дії

Постійно покращувати та оновлювати наявні сервіси держави у смартфоні — філософія команди Дії. Власники пошкодженого й зруйнованого росією майна подаватимуться на програму єВідновлення ще зручніше.     Замовляйте витяг про несудимість у Дії під час подання заявки на програму. Тепер члени місцевої комісії не відправлятимуть запити й не чекатимуть тижнями     Цифровізуємо відбудову    Сервіс єВідновлення реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерством цифрової трансформації України за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID та UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа

13:32:21 13.08.2024

У застосунку Резерв+ запрацював QR-код!

Відсьогодні у застосунку Резерв+ став доступним електронний військово-обліковий документ, який має таку ж юридичну силу, як паперовий.   Відсканувавши QR-код, уповноважені органи можуть перевіряти його чинність.   Також тепер у Резерв+ доступна функція «Виправити дані онлайн» для двох випадків:   Я військовослужбовець, але досі на обліку — для тих військовослужбовців, чий актуальний статус не відображався у реєстрі Оберіг.  Дані не знайдено — для усіх військовозобов'язаних, хто отримав таке сповіщення в застосунку Резерв+.

21:31:36 13.07.2024

Потрібна копія військово-облікового документа, але немає часу стояти у черзі до ЦНАПу чи ТЦК?

Її можна за кілька кліків згенерувати у застосунку Резерв+. Розповідаємо на інфографіці, як це зробити.   З 18 червня військово-обліковий документ у Резерв+ отримав таку саму юридичну силу, як і паперовий військовий квиток чи тимчасове посвідчення.

21:22:45 13.07.2024

ЦНАП інформує: Електронне бронювання і шлюб онлайн. Михайло Федоров про нові сервіси в Дії

Продовжуємо створювати ще більше революційних сервісів для українців. Запустили бета-тест онлайн шлюбу, на який зареєструвалося 2500 пар. І на цих вихідних перші пари протестували інновації та одружилися через Дію. Послуга працює в кілька кліків і весь процес відбувається онлайн.

11:26:07 05.07.2024

ЦНАП інформує: Бета-тест. Подайте заяву до міжнародного Реєстру збитків у Дії про пошкоджене або знищене майно, яке розміщене на окупованих територіях або в зонах бойових дій

Працюємо, щоб кожен українець мав можливість долучитися до формування фундаменту репарацій і отримав компенсацію за вчинки росії. Розширюємо можливості для подання заяв до міжнародного Реєстру збитків у Дії. Щоб сервіс працював чітко й без помилок, запускаємо бета-тест нового етапу.        Долучайтесь до тестування і подавайте заяви до Реєстру, якщо ви є власником пошкодженого або знищеного житла, зокрема якщо:     - право власності на ваше майно не зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно   - немає акту про пошкоджене майно і ви не подавались на програму єВідновлення  - ваша оселя на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій    Важливо, щоб кожен постраждалий українець подав заяву про завдану шкоду. Так ми покажемо усьому світові реальну картину збитків й звірств від вчинків окупанта. І найважливіше — ваші заяви допоможуть запустити компенсаційний механізм трансформуються в репарації й відновлення країни   Тож долучайтеся до бета-тестування, якщо ви:  ✔️громадянин України  ✔️повнолітній  ✔️маєте картку платника податків    Записуйтесь на бета-тест за посиланням (https://t.me/diia_beta_bot?start=home)    Формуйте фундамент для репарацій просто зараз    Сервіс у Дії та вимоги до розроблення міжнародного Реєстру реалізовано у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством юстиції за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

11:17:41 04.07.2024