Інвестиційна рада

вулиця  Слобожанська, 26,  кабінет №29

Телефон: (057)741-02-05   (крім четверга)

Рубан Вячеслав Валерійович - заступник голови інвестиційної ради,

заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради

ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ!

Запрошуємо Вас до співробітництва в реалізації соціально-значимих проектів для нашого міста, що дасть можливість покращити  його інфраструктуру у виробничій та невиробничій сферах, а Вам  –  підвищити потенціал свого бізнесу!Для створення сприятливого інвестиційного клімату у місті Люботині розроблено Стратегічний план розвитку територіальної громади, відповідно до якого наше місто  позиціонується як екологічно чисте, комфортне, туристичне та інвестиційно привабливе.З метою активізації інвестиційної діяльності у місті діє Інвестиційна рада, метою якої є стимулювання розвитку бізнесу на території нашого міста.Чекаємо на Вас з інвестиційними пропозиціями, реалізація яких буде взаємовигідна та матиме довготермінові партнерські відносини.

З повагою, Люботинський міський голова,

голова Інвестиційної ради міста

Леонід Лазуренко

ПОЛОЖЕННЯ про інвестиційну раду