Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на централізованій мережі водопостачання за адресою: вул. Підгірна, 58,  17.09.2024 року з 09.00 до 16.00 години (орієнтовно) буде припинено подачу води за наступними адресами: вул. Підгірна, вул. Каманіна, вул. Першотравнева, вул. К. Шульженко, вул. Б.Хмельницького, вул. Л. Курбаса, вул. Тургенєва, вул. Дружби, вул. Мюдівська, вул. Шмідта, вул. Збройних сил України, вул. Веселкова, вул. Касіча, вул. Весела, вул. Деповська, вул. Ключова, вул. М. Вербицького, вул. Данилевського, вул. Г. Хоткевича, вул. Санжарівська, вул. Громова та інші прилеглі вулиці, провулки та в’їзди.

11:18 16.09.2024

Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на центральній мережі водопостачання за адресою: в/д Клубний, 3, 16.09.2024 року з 09:00 до 12:00 (орієнтовно) буде припинено подачу води за наступними адресами: вул. Дуншівська, вул. Г. Афганців, вул. Челюскіна, вул. Рябінова, вул. Лермонтова, вул. Попова, вул. Чехова, вул. Крива, вул. Лассаля, вул. Полтавська, пров. Вінницький, пров. Кузнечний, вул. Вільна, вул. Лобановського, вул. Різдвяна, вул. Травнева, вул. Технічна, вул. Караванська, вул. Духовська, вул. Полтавська, вул. Ватутіна, вул. Миру, вул. Пугачова, вул. Федорова, вул. Шевченка, вул. Зелена, вул. Червона та ін. прилеглі вулиці, провулки та в’їзди. Просимо вибачення за технічні незручності. Адміністрація ВККУ Люботинської міської ради Телефон для довідок 7412705

10:19 16.09.2024

Люботинські спортсмени продемонстрували спортивні досягнення вищого рівня!

У Люботинській міській громаді багато спортсменів постійно займають призові місця на турнірах різних рівнів, і протягом минулого року гідно представляли Україну на  Міжнародних турнірах.

09:12 14.09.2024

14 вересня відзначається День фізичної культури і спорту України

Щиро вітаю всіх спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури і спорту та  прихильників фізкультурно-спортивного руху Люботинської міської територіальної громади з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

08:50 14.09.2024

Які ліки пацієнти зі статусом ВПО можуть отримати безоплатно або з частковою доплатою за програмою “Доступні ліки”

Дбати про своє здоров’я важливо всім й усюди незалежно від місця проживання: постійного чи тимчасового. Особливо гостре це питання для пацієнтів зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які мають хронічні захворювання або стани, і потребують регулярного прийому ліків.

16:05 12.09.2024