Герої не вмирають. Олександр Тетерядченко.

Дата: 06.06.2024 09:02

Фото без опису  Триває визвольна війна народу України проти росії-агресора, і багато українців творять сучасну історію нашої країни. Історію роблять не якійсь супергерої, а звичайні люди, які живуть поряд із нами, дуже близькі і дуже реальні, вони із нашого міста і наших селищ. І саме вони ламають плани ворога щодо захоплення України. На превеликий жаль, на війні неминучі втрати. І щоразу щемка туга проймає наші душі, коли до громади надходять гіркі звістки про втрату захисника. Наша міська громада втратила ще одного вірного сина України.

Молодший сержант Тетерядченко Олександр Володимирович, 19.01.1996 р. н., загинув у результаті здійснення противником артилерійського обстрілу по позиції підрозділу поблизу населеного пункту Водяне Покровського району Донецької області 1 червня. Олександр був командиром 2 відділення самохідної артилерійської батареї 1 самохідного артилерійського дивізіону. Підписав контракт на службу в ЗСУ і віддано захищав Україну з серпня 2019 р.

Незламним, усміхненим і молодим – таким назавжди залишиться для нас наш Герой.

Низько схиляємо голови перед відважністю та патріотизмом захисника і висловлюємо глибоке співчуття рідним Олександра від усіх мешканців громади.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес! Ми пам’ятатимемо кожного. Ми не пробачимо!

Поховання Олександра пройшло 6 червня на Алеї Слави центрального кладовища.

Вічна пам’ять!