ЦНАП Люботинської міської ради інформує:

Дата: 13.02.2019 00:00

Центр надання адміністративних послуг Люботинської міськоїради інформує:

Для створення сприятливих умов отримання населенням та суб’єктами господарювання якісних і доступних адміністративних послуг 12 лютого 2019 року на засіданні виконкому Люботинської міської ради прийнято рішення щодо збільшення кількості послуг, які будуть надаватись через ЦНАП Люботинської міської ради (загальна кількість –                         124 адмінпослуги).

Додатково адміністративні послуги будуть надаватись:

відділом з питань державної реєстрації (розширено коло послуг);

відділом з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю (розширено коло послуг);

відділом з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою (розширено коло послуг);

відділом місцевого економічного розвитку (розширено коло послуг);

відділом земельних відносин (розширено коло послуг);

відділом у справах молоді та спорту;

службою у справах дітей.

Встановлення POS – терміналу дозволяє сплачувати безпосередньо в приміщенні ЦНАП послуги, найбільш затребувані з яких - послуги з державної реєстрації (юридичних та фізичних осіб, місця проживання; нерухомого майна та обтяжень) та послуги управління Держгеокадастру.

Основними цілями ЦНАП на 2019 рік є освоєння нових видів адмінпослуг, забезпечення їх якісного надання.

Інформація щодо функціонування Центру надання адміністративних послуг Люботинської міської ради знаходиться за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/info/page/1764 та загальний перелік адмінпослуг: http://lubotin-rada.gov.ua/info/page/2195 .

Керівник Центру надання

адміністративних послуг