Життя не перемогти, допоки живе любов і народжуються діти!

Дата: 24.06.2024 13:22

Фото без описуВійна триває, і особливо гаряче сьогодні на сході та півдні України. Але незламні українці доводять, що немає нічого неможливого, і немає перешкод для найважливіших моментів у житті, бо війна коханню не перешкода, і молодята, створюючи свої щасливі сім’ї, красномовно доводять це. Кохання, що народилося у надзвичайно важкий для нашої країни  час, переживе всі випробування війною і з легкістю здолає всі життєві негаразди. І кожне народження нової сім’ї є символом відродження країни та впевненості у майбутній Перемозі.

У нашій міській громаді приємна подія – Олександр і Вікторія утворили союз, який стане основою для нової родини. Ми щиро вітаємо молодят із важливою подією у їхньому спільному житті і бажаємо щирої любові, сімейного затишку, взаєморозуміння, підтримки та щасливого життя у мирній, вільній Україні.

Життя триває. Ми віримо в нашу Перемогу!

Слава Україні!

Все буде Україна!