ЦНАП інформує: Перші пари одружилися в Дії

Дата: 05.07.2024 11:19

Перетворюємо мрії українців на цифрову реальність. Україна стала першою країною у світі, яка тестує одруження онлайн — через Дію. І цими вихідними Дія допомогла об’єднати серця трьох пар.

Подружжям, яке сказало омріяне цифрове «Так», стали активіст, військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних і поведінкових комунікацій, викладачка УКУ Світлана Кісільова. Вітаємо нову родину

Першочергово сервіс створювали для пар, які через війну перебувають на відстані. Проте Світлана і Роман вирішили випробувати інновації першими та одружитися в Дії,  хоч і були поруч у день весілля.

Загалом на бета-тест сервісу зареєструвалося 2 500 пар. Тестування минає успішно, і вже скоро одружитися онлайн за кілька кліків зможуть усі українці.

Цифровізуємо кохання

Сервіс у Дії розробляється Мінцифрою спільно з Міністерством юстиції України, Державним підприємством «Національні інформаційні системи», цифровим ДРАЦСом, Державною міграційною службою, АТ «Укрпошта» за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Технічним партнером виступила компанія Сisco, яка в межах підписаного з Мінцифрою меморандуму надала рішення для відеоконференцій Cisco Webex.