Проєкти на серпень від 15.08.2024 р.

Дата: 15.08.2024 09:22

Перелік питань:

1.Про затвердження розкладу руху автобусів на автобусних маршрутах загального користування  Люботинської міської територіальної громади.

2.Про розгляд проєкту Програми з мобілізаційної підготовки та мобілізації  Люботинської міської територіальної  громади на 2024-2026  роки.

3.Про затвердження проєкту (Том 1. Зведений кошторисний розрахунок) «Капітальний ремонт дороги по вул. Василя Данилевського від №2 до №10, м. Люботин Харківської області» у новій редакції

4.Про поповнення прийомної сім`ї ______ та влаштування на виховання і спільне проживання дитини.

5.Про поповнення прийомної сім`ї ______ та влаштування на виховання і спільне проживання дитини.

6.Про припинення дії договору про патронат та вибуття дітей з сім’ї патронатного вихователя.

7.Про матеріальне заохочення голів органів самоорганізації населення Люботинської міської територіальної громади.

Завантажити: Проєкти рішень