Шотландія, зустрічай нас!

Дата: 16.08.2024 13:36

Фото без описуУпродовж навчального року здобувачі освіти Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відвідували розмовний клуб англійської мови "Місто Люботин (Україна) - Дамфріз (Шотландія)". Один раз на два тижні вони проводили онлайн-зустрічі з чудовим викладачем, істориком, художником, реставратором, актором, автором історичних книг та співавтором відомих історичних фільмів SimonLidwell. Кожну зустріч учні відкривали для себе щось нове та незвичайне: пізнавали багато цікавого, дізнались цікаві факти про природу та ландшафти Великобританії, слухали про традиції святкування. Також побували (онлайн) в горах та на безкрайніх надзвичайних полях Шотландії. Разом із Саймоном відвідали музей Пітера Пена в Дамфрізі. Діти із задоволенням слухали цікаві історії, дивились фото та відео.

Учнів запросили в гості у табір «AbernethyTrustBarcaple».

Школярі щиро вдячні міському голові Леоніду Лазуренку, депутатському корпусу Люботинської міської ради за допомогу в організації та оплаті поїздки. Дякуємо КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та особисто директору Олегу Чухену за оперативність у підготовці необхідних медичних довідок.

І ось, зібравши речі та документи, учні вирушають у табір.

Шотландія, зустрічай нас!