Шановна громадо!

Дата: 24.08.2024 05:35

Фото без опису24 серпня  Україна відзначає найбільше національне свято – День Незалежності. Наша незалежність – найбільший і найдорожчий скарб, здобутий багатьма поколіннями українців.

Для кожного з нас це свято символізує національну єдність, гордість і пошану до рідної землі, традицій держави та славної історії країни на шляху до її самостійності.

У 2024 році Україна відзначає 33-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни.

У час надскладних випробувань ми згуртувалися, і кожен на своєму фронті, щодня, веде боротьбу з агресором, наближаючи Перемогу.

Серед Героїв, які захищають батьківщину, є й наші земляки. Шануємо кожного з них і схиляємо голову перед пам’яттю українських захисників й мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу незалежність. Та ми обов’язково переможемо!

Дякую всім працівникам установ, організацій і підприємств міської громади, лікарям,  волонтерам, рятівникам, які роблять значний внесок у Перемогу, допомагаючи ЗСУ.  Пишаюся кожним із вас!

Щиро вітаю міську спільноту з Днем Незалежності і бажаю переможного миру, родинного тепла й добробуту у вільній та незалежній Україні. Нехай нам вдасться відбудувати таку країну, де щасливими будуть наші діти й онуки.

А сьогодні боротьба триває! У єдності – наша сила! Слава Україні! Честь і слава її Героям!

З побажаннями Перемоги і миру

міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО