Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day

Дата: 27.08.2024 14:45

Фото без опису20 вересня Україна долучається до Всесвітнього дня прибирання, який щороку об’єднує мільйони людей у різних країнах задля збереження чистоти нашої планети. Зважаючи на безпекову ситуацію, заходи цього року будуть проводитись у форматі локальних ініціатив: прибирання прибудинкових територій, сортування вторинної сировини та здача відходів на переробку.

Цей день спрямований на формування національної культури чистоти, відповідального ставлення до довкілля та благоустрою.

Виконавчий комітет Люботинської міської ради Харківської області сумісно з Департаментом захисту довкілля та природокористування Харківської обласної військової адміністрації закликає всіх небайдужих мешканців громади з 20 до 23 вересня 2024 року долучитися до ініціативи з урахуванням правил безпеки. Ваша участь допоможе зберегти нашу громаду чистою та охайною навіть у складний для країни час.

Фотозвіти з коротким описом місць проведення прибирання для висвітлення у соцмережах виконкому Ви можете надсилати на нашу електронну адресу: 7411163@ukr.net у термін до 23 вересня – це продемонструє Вашу залученість та небайдужість до своєї громади, міста, села чи селища.

Разом – до чистоти та порядку!