Дорогі  учні, шановні освітяни та батьки, щиро вітаю вас із початком навчального року!

Дата: 02.09.2024 08:17

Фото без описуЗазвичай щороку це свято розпочиналося з урочистої лінійки, квітів та теплих привітань на адресу учнів та вчителів. Але війна відібрала веселий гомін святкової лінійки і розлучила шкільних друзів. Та дякуючи нашим захисникам, ми маємо змогу розпочати навчальний процес, а школярі – продовжувати здобувати знання. Тож ми віримо, що Україна обов’язково переможе, і у вас, дорогі учні, ще буде щасливе дитинство і насичене шкільне життя.

Сьогодні, на жаль, ми знову йдемо у новий навчальний рік в умовах війни, тому напрямок  нашої  роботи був зорієнтований на безпеку дітей та освітян. Дякую всім, хто долучився до підготовки укриттів у навчальних закладах міської громади. Адже діти – це майбутнє України, і заради  майбутнього  маленьких  українців  захисники боронять державу від  російської  агресії.

Юні друзі! Бажаю вам цікавих уроків та нових відкриттів, бо ваш успіх у школі – це найперший крок до успіху в дорослому житті. Вивчайте історію, культуру, рідну мову та пишайтеся тим, що ви – українці! Завжди залишайтеся гідними людьми і любіть свою Вітчизну.

Вчителям зичу оптимізму та витримки, батькам – терпіння та віри у можливості своїх дітей.

Хай буде мирним українське небо!

З найкращими побажаннями

міський голова Леонід Лазуренко