Склад виконавчого комітету Люботинської міської ради

СКЛАД виконавчого комітету Люботинської міської ради VІІІ скликання

1. ЛАЗУРЕНКО Леонід Іванович – Люботинський міський голова

2. ГРЕЧКО Володимир Іванович - секретар міської ради

3. КИСЛИЙ Сергій Михайлович - перший заступник міського голови

4. РУБАН Вячеслав Валерійович - заступник міського голови

5. КУДЕНКО Лідія Василівна - керуюча справами виконкому

6. ВОЛИНСЬКИЙ Павло Олегович - за поданням фракції Політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

7. ГИРЕНКО Сергій Володимирович - за поданням фракції  Політична партія «СИЛА ЛЮДЕЙ»

8. БУШКОВСЬКИЙ Віталій Володимирович - за поданням фракції Політична партія «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ»

9. ШЕЛЕСТ Ілля Денисович - радник міського голови

10. КОТИХІН Сергій Іванович - голова Організації ветеранів України м. Люботин

11. ГРИЦЕНКО Сергій Віталійович - Голова громадської організації «РАДА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ»

12. ІОНІН Владислав Валерійович голова Громадської організації учасників бойових дій «З НАМИ БОГ І УКРАЇНА

13. СЕРДЮК Уляна Миколаївна  - начальник Управління Державної казначейської служби України у м. Люботині Харківської області

14. СТРІЛЕЦЬ Валерій Васильович – директор Люботинської гімназії № 1;

15. ХІДІРОВ Сергій Сергійович - заступник начальника 4 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Харківській області

16. КУХАРЧИК Ігор Леонідович – голова Харківської територіальної профспілкової організації

17. МИКУЛЕНКО Станіслав Миколайович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

18. ІВАЩЕНКО Роман Олегович - асистент кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Харківського національного медичного університету.

Рішення № 12 від 04 грудня 2020 року

Рішення №1089 від 23.12.2021 року