Життя не перемогти, допоки живе любов і народжуються діти!

Війна триває третій рік, вона руйнує міста, життя і наші плани на майбутнє. Та війна не ставить життя на паузу, бо у людини є постійна потреба діяти, думати про майбутнє і знаходити точки опори. Сім’я, кохані, близькі та друзі – це наша опора. Нам є для кого та для чого жити. І люди закохуються, створюють сім’ї, народжують дітей і стають щасливими.

16:31 06.06.2024

Всеукраїнський тypнip із пауерлiфтинrу

1-2 червня у м. Харкові проходив Всеукраїнський тypнip із пауерлiфтинrу, організований Федерацією пауерлiфтинrу України "RAW 100%", участь у якому взяла команда спортсменів «BABENKO TEAM» (ЛЮБОТИН). У напруженій боротьбі наша команда у складі 18 спортсменів виборювала перемогу і посіла заслужене перше місце серед учасників турніру. Команда отримала 2 золоті медалі і Кубок України з пауерлiфтингу.

10:28 06.06.2024

Герої не вмирають. Олександр Тетерядченко.

Триває визвольна війна народу України проти росії-агресора, і багато українців творять сучасну історію нашої країни. Історію роблять не якійсь супергерої, а звичайні люди, які живуть поряд із нами, дуже близькі і дуже реальні, вони із нашого міста і наших селищ. І саме вони ламають плани ворога щодо захоплення України. На превеликий жаль, на війні неминучі втрати. І щоразу щемка туга проймає наші душі, коли до громади надходять гіркі звістки про втрату захисника. Наша міська громада втратила ще одного вірного сина України.

09:02 06.06.2024

Згадаємо полеглого Героя. Олексій Мовчан.

Триває війна, російському терору і агресії протистоять самовіддані захисники та захисниці України. Вони виборюють мирне майбутнє України. Але у двобої з ворогом йдуть у засвіти.

09:00 05.06.2024

Відділ з питань державної реєстрації актів цивільного стану Виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області інформує:

: Відповідно до статті 30 Сімейного кодексу України  наречені зобов'язані повідомити один одного про стан свого здоров'я. Результати медичного обстеження є таємницею і повідомляються лише нареченим.

14:19 04.06.2024

Вже минуло два роки, як 4 червня загинув наш люботинець, юний захисник Богдан Свід.

16 лютого 2022 року Богдан підписав контракт на службу в Збройних силах України. Він  був навідником БТР у 92 окремій механізованій бригаді ім. Івана Сірка. Гідно і мужньо захищав рідну Харківщину. Загинув від ворожого обстрілу під селищем Старий Салтів.

13:10 04.06.2024

Герої не вмирають!

Щодня о 9:00 Виконавчий комітет міської ради разом із всією країною загальнонаціональною хвилиною мовчання вшановує пам’ять українців, військових і цивільних, які могли б ще жити, якби росія не почала цю війну. Не дамо їм бути забутими. Ніколи.

10:18 03.06.2024

Буде припинено подачу води.

Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради! У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на приватній мережі водопостачання за адресою: вул. Пшенична, 32, 03.06.2024 року з 10:00 до 17:00 (орієнтовно) буде припинено подачу води за наступними адресами: вул. Тарасівська, вул. Світла, вул. Дмитрівська, вул. Матросова, вул. Курортна, вул. Пшенична, вул. Шевченка та інші прилеглі вулиці, провулки та в’їзди. Просимо вибачення за технічні незручності. Адміністрація ВККУ Люботинської міської ради Довідки за телефоном 7412705

10:14 03.06.2024