Запитували щодо отримання податкової знижки під час «гарячої лінії»

У Головному управлінні ДПС у Харківській області проведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податкова знижка» за участі начальника відділу адміністрування податків з громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, управління оподаткування фізичних осіб Юлії Баркової.

13:23 05.07.2024

ЦНАП інформує: Електронне бронювання і шлюб онлайн. Михайло Федоров про нові сервіси в Дії

Продовжуємо створювати ще більше революційних сервісів для українців. Запустили бета-тест онлайн шлюбу, на який зареєструвалося 2500 пар. І на цих вихідних перші пари протестували інновації та одружилися через Дію. Послуга працює в кілька кліків і весь процес відбувається онлайн.

11:26 05.07.2024

ЦНАП інформує: Бета-тест. Подайте заяву до міжнародного Реєстру збитків у Дії про пошкоджене або знищене майно, яке розміщене на окупованих територіях або в зонах бойових дій

Працюємо, щоб кожен українець мав можливість долучитися до формування фундаменту репарацій і отримав компенсацію за вчинки росії. Розширюємо можливості для подання заяв до міжнародного Реєстру збитків у Дії. Щоб сервіс працював чітко й без помилок, запускаємо бета-тест нового етапу.        Долучайтесь до тестування і подавайте заяви до Реєстру, якщо ви є власником пошкодженого або знищеного житла, зокрема якщо:     - право власності на ваше майно не зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно   - немає акту про пошкоджене майно і ви не подавались на програму єВідновлення  - ваша оселя на тимчасово окупованих територіях або в зоні бойових дій    Важливо, щоб кожен постраждалий українець подав заяву про завдану шкоду. Так ми покажемо усьому світові реальну картину збитків й звірств від вчинків окупанта. І найважливіше — ваші заяви допоможуть запустити компенсаційний механізм трансформуються в репарації й відновлення країни   Тож долучайтеся до бета-тестування, якщо ви:  ✔️громадянин України  ✔️повнолітній  ✔️маєте картку платника податків    Записуйтесь на бета-тест за посиланням (https://t.me/diia_beta_bot?start=home)    Формуйте фундамент для репарацій просто зараз    Сервіс у Дії та вимоги до розроблення міжнародного Реєстру реалізовано у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством юстиції за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

11:17 04.07.2024

Відділ з питань державної реєстрації актів цивільного стану Виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області інформує:

Позбавлення батьківських прав, якщо один із батьків знаходиться на непідконтрольній території.        Позбавлення батьківських прав особи, що знаходиться на тимчасово окупованій території, відбувається у  судовому  порядку.

09:17 04.07.2024

Шановні абоненти ВККУ Люботинської міської ради!

У зв’язку з проведенням ревізії колодязів у міському парку 04.07.2024 року з 8:00 до 13:00 (орієнтовно) припинено подачу води за наступними адресами: вул. Дуншівська, вул. Г. Афганців, вул. Челюскіна, вул. Рябінова, вул. Лермонтова, вул. Попова, вул. Чехова, вул. Крива, вул. Лассаля, вул. Полтавська, пров. Вінницький, пров. Кузнечний, вул. Вільна, вул. Лобановського, вул. Різдвяна, вул. Травнева, вул. Технічна, вул. Караванська, вул. Духовська, вул. Полтавська, вул. Ватутіна, вул. Миру, вул. Пугачова, вул. Федорова, вул. Шевченка, вул. Зелена, вул. Червона та ін. прилеглі вулиці, провулки та в’їзди.

09:16 04.07.2024

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 4-1 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради; вул. Слобожанська, буд. 151 А, Люботин, Харківська область, Україна, 62433; код за ЄДРПОУ - 05392163; категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

08:52 04.07.2024